خانه تولید روژمان

کنار زدن پرده با ما، لذت بردن از منظره پشت پنجره با شما

کنار زدن پرده با ما، لذت بردن از منظره پشت پنجره با شما

ویدئوهای تبلیغاتی فرصتی بی‌بدیل برای کسب‌وکار شماست؛ پنجره ای که از درون آن قصه خود را برای مخاطب به تصویر می‌کشید و ذهن و دل او را همراه خود می‌کنید. ما در این قصه‌گویی، کنار شما هستیم.

خدمات و سرویس های ما

 • ساخت فیلم صنعتی
 • تیزر تبلیغاتی و آگهی تلویزیونی
 • تیزر تبلیغاتی شبکه های اجتماعی
 • عکاسی صنعتی / عکاسی تبلیغاتی
 • فیلم سازی
 • برگزاری رویداد
 • خانه تولید روژمان در یک نگاه

  یک تیم تبلیغاتی با انگیزه با بیش از 10 سال تجربه در این صنعت، در سال 1389 تصمیم گرفتند بنای خانه تولید روژمان را پی‌ریزی کنند. طی این سال‌ها، محوری کانونی هویت کاری روژمان را شکل داده است: تبدیل کردن مشتری به همکار. در همین راستا، خانه تولید روژمان خلاقیت، هنر و علم را در کنار پیگیری دلسوزانه برای موفقیت کسب‌وکار مشتریان پرشماری در هم آمیخته است. نگاه ما به شما، همان نگاه به دوست و همکاری است که می‌خواهیم در رسیدن به اهدافی مشخص همراهی‌اش کنیم.

   

  فلسفه روژمان:

  مشتری بخشی از خانواده ماست

  موفقیت مشتری، یعنی موفقیت ما

  قابل اعتماد باش

  همیشه جا برای بهتر شدن وجود دارد

  عرصه‌های نو، یعنی فرصت‌های جدید رشد

  خانه تولید روژمان در یک نگاه

  حضور در تیم روژمان

  اگر به استعداد و خلاقیت خود باور دارید به ما بپیوندید: فرصت های شغلی

  چرا خانه تولید روژمان را انتخاب کنیم؟

  پیوند علم و هنر

  هر پیام تبلیغاتی دو بعد دارد: استراتژی و خلاقیت. ما در خانه تولید روژمان با استفاده از روش‌های مبتنی بر مطالعات بازار و روان‌شناسی مخاطب به تدوینی علمی از استراتژی پیام می‌رسیم و پس از آن با استفاده از خلاقیت و ذوق هنری تیم باتجربه خود، پیام را به شکلی مناسب برای ذهن مخاطب در می‌آوریم. فراموش نمی‌کنیم که تبلیغات یعنی «گفتن داستان درست، به شکلی جذاب».

  سرعت بالا

  یکی از بزرگ‌ترین دغدغه‌های صاحبان کسب‌وکار در زمینه تبلیغات، سرعت انجام کارها است. از آن‌جایی که بسیاری از کمپین‌های تبلیغاتی تنها در مدت زمانی خاصی می‌توانند به مطلوب‌ترین نتیجه خود برسند، زمان‌بندی اهمیتی بسیار زیاد در اجرای کمپین پیدا می‌کند. خانه تولید روژمان با همکاری تعداد قابل توجهی از متخصصان عرصه تبلیغات، همواره آمادگی ارائه محصولات در کوتاه‌ترین زمان را دارد.

  کارنامه درخشان

  قطعا در هر شکلی از شراکت و همکاری، چه در روابط شخصی گرفته، چه در روابط کاری، یکی از مهم‌ترین شاخصه‌های شناخت، کارنامه افراد و سازمان‌ها است. خانه تولید روژمان هم با توجه به سابقه‌ای طولانی در صنعت تبلیغات، با طیف گسترده‌ای مشتریان در صنایع مختلف، با اعتماد به نفس کامل دست همکاری به سوی تمامی برندهای محترمی دراز می‌کند که قصد دارند شکل نوینی از تبلیغات را تجربه کنند.

  در ارتباط باشیم

  با ما تماس بگیرید
  با ما دوست باشید:
  توییتر
  لینکدین
  تلگرام
  اینستاگرام
  انصراف