a

ساخت فیلم صنعتی

 

با ساخت فیلم صنعتی توانمندی و هویت سازمان خود را نمایش دهید!

 

در فیلم صنعتی، نمایش صفر تا صد خطوط تولید مراکز صنعتی و سیر تولید کالا از لحظه ورود مواد اولیه تا عرضه محصول نهایی به بازار، با هدف نمایش اقتدار و توانمندی های یک مجموعه در مسیر فرآیند و کیفیت تولید کالا و خدمات، مد نظر قرار می گیرد. در فیلم صنعتی، شما تمام واقعیت های موجود درباره ی کارخانه، شرکت و نحوه ی تولید محصول را از ابتدا تا انتها، برای مشتریان خود به نمایش می گذارید.
در واقع فیلم صنعتی، توانایی های یک مجموعه را با روایتی کاملا مستند به نمایش می گذارد.

 

کاربرد فیلم صنعتی

 

فیلم صنعتی یکی از اساسی ترین قسمت های مارکتینگ و بازاریابی سازمان ها می باشد. یکی از بهترین کاربردهای فیلم صنعتی، نمایش آن در نمایشگاه ها و سمینارهای تخصصی داخلی و خارجی است. همچنین نمایش فیلم صنعتی در جلسات مجمع سالیانه شرکت ها و یا به هنگام تنظیم قراردادهای جدید و جذب سرمایه گذاران از دیگر کاربردها و مزایای آن می باشد. برندینگ در شبکه های اجتماعی از شیوه های کم هزینه در برندسازی و هویت سازی برند است. حال با توجه به گسترش روزافزون شبکه های اجتماعی به عنوان یکی از مهم ترین ابزارهای ارتباطی، نقش و سهم محتوای تصویری، سهمی برجسته در بازاریابی دیجیتال و به ویژه ویدئو مارکتینگ دارد. فیلم صنعتی و تبلیغاتی و ارائه آن در شبکه های اجتماعی، می تواند به عنوان بخشی از این بازاریابی نوین باشد. تهیه و تولید فیلم صنعتی و تبلیغاتی، شامل موضوعات گسترده و متفاوتی است که هر سازمان، بنا به نیاز و اهداف سازمانی خود، محصولات و خدمات خود را به بهترین شکل ممکن ارائه می نماید.

 

با ساخت یک فیلم صنعتی حرفه ای چه اتفاقی رخ می دهد؟

 

فیلم صنعتی به دلیل ماهیت تصویری و مستندگونه خود، برای مخاطب بسیار تاثیرگذار است و می تواند به عنوان جایگزین مناسبی برای مشاهده غیر حضوری مشتریان از خطوط تولید و فرایند شکل گیری محصول و خدمات یک شرکت یا کارخانه قرار بگیرد. ساخت فیلم صنعتی، تلفیقی از هنر و صنعت می باشد که با خلق جذابیت های بصری و خلاقانه، صنعت را به نمایش می گذارد و تاثیر شگرفی نیز در توسعه برند و در نهایت افزایش فروش ایجاد می کند.

 • نمایش وجه تمایز خود با رقبا در صنعت و میدان تبلیغاتی
 • ایجاد حس اعتماد در مشتری به منظور بستن قراردادهای بزرگ
 • برانگیختن احساسات مخاطب و درگیر کردن مشتری با مجموعه
 • معرفی تاثیرگذار صنعت، تاریخچه و زیر ساخت های مجموعه
 • نمایش مجموعه خود در همایش ها و نمایشگاه های داخلی و بین المللی

 

چراخانه تولید روژمان را برای ساخت فیلم صنعتی انتخاب کنیم؟  

خانه تولید روژمان با بهره گیری از تجهیزات لازم و حضور کارگردان های با تجربه در امر تولید و ساخت فیلم صنعتی و همچنین استفاده از تکنیک های تاثیرگذار در اثربخشی ویدئو های تبلیغاتی، می تواند مجموعه شما را به بهترین شکل ممکن به تصویر کشیده و شما را در مسیر بهتر دیده شدن و بستن قراردادهای بزرگ و بزرگ تر همراهی کند. ساخت فیلم های صنعتی خانه تولید روژمان تلفیقی از تجربه و هنر می باشد.

 

مزایا و امکانات خانه تولید روژمان در ساخت فیلم صنعتی

 • استفاده از نیرو و تخصص های مختلف در تولید فیلم های صنعتی
 • بهره مندی از تجهیزات حرفه ای و به روز در عرصه تصویربرداری
 • طرح سناریو اختصاصی و ایده های تبلیغاتی با بالاترین بازخورد
 • امکان بهینه سازی هزینه ها در مراحل تولید و تدوین پروژه ها
 • سرعت در تولید، تدوین و تحویل پروژه به صاحب اثر
 • چاشنی خلاقیت و هنر در طراحی و ساخت فیلم های صنعتی

 

نمونه کارهای مرتبط

در ارتباط باشیم

با ما تماس بگیرید
با ما دوست باشید:
توییتر
لینکدین
تلگرام
اینستاگرام
انصراف