a

برگزاری رویداد

 

برگزاری رویداد به صورت همایش‌ها و نمایشگاه‌های تخصصی و … با هدف خلق انگیزه در گروه‌های مشتریان برای حضور در جمع هدفمندی که آن‌ها را از دیگران متمایز سازد و به نوعی درگیر ساختن مشتریان با محصول و یا خدمت مهم‌ترین علت برگزاری همایش‌ها و نمایشگاه‌هاست.

گفتنی است هرچه رویداد با خلاقیت بیشتری همراه باشد اثر بخشی را افزایش میدهد لذا اگر قصد برگزاری رویدادی بیادماندنی را دارد خانه تولید روژمان در کنار شما خواهد بود.

 

ایده پردازی و برگزاری رویداد

 

بــرگزاری رویداد بــا هدف خلق انـگیزه در گـروه‌ مشتریان و حضور در جمع هـدفمندی که آن‌ها را از دیـگران متمایز سازد، به نوعی درگیر ساختن آنها با مـحصول یــا خـدمت، مهم‌ترین علت بـرگزاری رویداد است. هرچه برگزاری رویداد با خـلاقیت بیشتری هـمراه باشد و اخبار بیشتری پیرامون آن انتشار یابد، اثــربخشی رویداد را افـزایش میدهد. دیجیتـال مـارکتینگ راهی کـم هزینه و در عین حال موثر برای افزایش اثربخشی یک رویداد است.

یک دلـیل مهم برای شرکت کسب و کارها در یک رویداد، برندسازی و بیشتر شناخته شدن‌ نام تجاری‌ هست. ایونت مارکتینگ باعث می‌شود کسب و کار شما شنـاخته تر شود و هـویت برندتان رشد کند. خانه تولید روژمان با بهره گیری از تجربیات اجـرایی در زمینه برگزاری رویدادهای بزرگ و اثر بخش آماده ایده پردازی و ارائه خدمات اجرایی در این حوزه می باشد.

 

انواع ایونت ها

 

ایونت تبلیغاتی

ایونت های تبلیغاتی میتونه به هدف های مختلفی مثل برندسازی، رونمایی از یک محصول جدید و یا… صورت بگیره.
خب طبیعی هستش که برای هر کدوم ازین اهداف بالا باید برنامه مشخص و حرفه ای البته باچاشنی خلاقیت طراحی بشه تا بتونه در نهایت شما رو به نتیجه مطلوبتون برسونه.

 

ایونت شرکتی

برگزاری ایونت شرکتی و برگزاری ایونت تفریحی سازمانی میتونه دلایل مختلفی داشته باشه که شاید مهم تر از دلیل برگزاریش تاثیری باشه که روی عملکرد افراد مجموعه بعد از اجرای ایونت خواهد داشت.
چراکه با بالا رفتن سطح انرژی و فاصله گرفتن از فضای یک نواخت کاری سطح روحیه و انگیزه برای ادامه فعالیت بالاتر میره و البته ناگفته نمونه که این ایونت ها میتونه به افزایش خلاقیت هم کمک شایانی داشته باشه.
اگر تو فکر برگزاری یک ایونت هستین کافیه با ما تماس بگیرین و از مشاوره رایگان و پیشنهادات ما بهره مند شوید

 

خدمات خانه تولید روژمان در راستای برگزاری رویداد

 

در برگزاری رویداد امکان به اشتراک گذاری ایده‌ها، افکار، اهداف برندتان را به هر شیوه‌ای که دوست داشته باشید برای شما امکان پذیر است. همچنین شرکت کردن کسب و کار شما در یک رویداد رسانه‌ای می شود و نام شما در لیست شرکت کنندگان قرار می‌گیرد که این امر نیز به برندسازی کمک می‌کند.

 

مزایا و امکانات خانه تولید روژمان

  • بررسی نیاز مشتری، یافتن راهکار خلاقانه، برنامه‌ریزی برای برگزاری ایونت

  • طراحی کمپین سریالی خلاقانه در فضای مجازی از قبل تا پس از برگزاری ایونت

  • تولید محتوای ویدئویی خلاق از پروسه برگزاری ایونت

  • استفاده از اینفلوئنسرهای مناسب با بازار هدف مشتریان شما. (۶% از مردم در فضای مجازی روی ۸۰% اثرگذارند)

  • تولید محتوای خلاق و ارائه اطلاعات کم و چالشی قبل از رویداد

  • ارائه برنامه پیش‌فروش محصول با خدمات قبل از برگزاری رویداد

  • برگزاری مسابقه برای طرفداران برند و ایجاد انگیزه

  • برگزاری رویداد به صورت کامل از صفر تا صد بسته به نیاز مشتری

 

خانه تولید روژمان با رویکرد اثر بخشی برگزاری ایونت برای کسب و کارها ایونت ها را در سه بخش برگزار می نماید و در تمام مراحل Pre Launch، Launch، Post Launch با تیم تخصصی برگزاری رویداد از  ایـده پردازی و اجـرا و همچنین تامین کلیه اقلام تبلیغاتی و هدایای مراسم در کنار شما خواهد بود.

 

نمونه کارهای مرتبط

در ارتباط باشیم

با ما تماس بگیرید
با ما دوست باشید:
توییتر
لینکدین
تلگرام
اینستاگرام
انصراف