a

تیزر تبلیغاتی و آگهی تلویزیونی

 

باید خوب بدانید که سریع‌ترین و تاثیرگذارترین راه دیده شدن در امر تبلیغات، ساخت ویدئو و انتشار آن در رسانه‌های بزرگ و کوچک است. با ساخت تیزر تبلیغاتی و نمایش آن در رسانه‌های بزرگ همچون تلویزیون، اینترنت و شبکه‌های اجتماعی پر تردد نظیر اینستاگرام و تلگرام سبقت چشمگیری از سایر رقبای خود می‌گیرید. بسیاری از مدیران و صاحبین کسب و کارهای گوناگون زمانی که شاهد تلاش بی‌وقفه خود و عدم بازخورد مناسب از تجارتشان هستند، ناامیدی به سراغشان می‌آید. در طرف مقابل مدیران و صاحبان تجارت‌های موفق به خوبی می‌دانند که جان تجارتشان در گروی تبلیغات نام و برند آن‌ها می‌باشد.

برندها و تجارت‌های بزرگ به خوبی از پتانسیل بالای تبلیغاتی تلویزیون آگاه هستند. بدون شک تولید و ساخت تبلیغات تلویزیون در قالب یک تیزر حرفه‌ای، انتخاب اول صاحبین کسب و کارهای بزرگ است. در این بین تجارت‌های کوچک‌تر و کسب و کارهای نوپا نیز امروزه به اهمیت و پتانسیل بالای این فضای تبلیغاتی پی‌ برده و در این مسیر قدم گذاشته‌اند. 

 

ساخت تیزر تبلیغاتی با هدف های مختلفی همراه است

 

تولید و ساخت تیزر آن هم در قالب ساخت تیزر تبلیغاتی حالات مختلفی دارد. انواع تیزر تبلیغاتی در تمام دنیا بسته به هدف و ساختار یک برند یا مجموعه، شکل‌های مختلف و کاربردهای متفاوتی دارد:

 • معرفی و تبلیغ برند

 • معرفی یک محصول و یا ارائه خدمات

 • معرفی یک مجموعه ، شرکت یا سازمان

 • معرفی یک شخص یا پرسونال برندینگ

 • معرفی گزارش یک رویداد مهم

 

مدل های گوناگون تیزر تبلیغاتی

 

تیزر تبلیغاتی به دو نوع تیزر تبلیغاتی رئال و انیمیشن تقسیم بندی می شود که در هر دو نوع تیزر هدف یکسان بوده ولی نوع ارائه و ساختار فنی آنها با یکدیگر تفاوت دارد:

 

ساخت تیزر موشن گرافیک و انیمیشن

ساخت تیزر تبلیغاتی انیمیشنی یکی از روشهای تبلیغ با ایده ای فوق العاده جذاب است که به شکل کاملا خلاقانه داستانی را روایت می‌کند. سازندگان تیزر با استفاده از ویدیوهای موشن گرافیک و جلوه های ویژه، انیمیشن های جذابی را برای بیننده به نمایش می‌گذارند. در این روش جلوه های ویژه و افکت های قرار گرفته بر روی انیمیشن و کارکترها، تاثیر زیادی بر روی جذابیت کلیپ دارد. یکی از جنبه های مثبت این نوع از تیزرها که از اهمیت بالایی هم برخوردار است، باز بودن دست شما در تعریف و سناریوی تبلیغاتی تان است. شما با انیمیشن ها می توانید هر چیزی که در ذهن دارید را برای مخاطبان خود به تصویر بکشید.

ساخت تیزر رئال (تیزر واقعی یا حقیقی)

همانطور که از اسم آن پیداست برای ساخت تیزر رئال از افراد واقعی کمک گرفته شده و با استفاده از بازیگران داستانی را در قالب های مختلفی ارائه می کند. خصلت و ویژگی این ویدئوها در این است که بدون آنکه بیننده متوجه بشود، برایش جنبه تبلیغاتی خواهد داشت. همواره تیزرهای رئال مخاطبین بیشتری داشته و در صورتی که به صورت خلاقانه و با ایده ای جذاب ساخته شود، به سرعت می توانید از بازخورد آن بهره‌مند شوید. مخاطب با مشاهده این نوع تیزرها بهتر به شما نزدیک می شود و در ادامه به شما اعتماد می کند. حال اگر این تیزر تبلیغاتی رئال به حرفه ای ترین حالت ممکن ساخته شود، مخاطب درگیر جلوه های بصری و حرفه ای بودن برند شما می شود.

 

چرا خانه تولید روژمان را برای ساخت تیزر تبلیغاتی انتخاب کنیم؟

 

در ساخت تیزر تبلیغاتی، خانه تولید روژمان تلفیقی از تجربه و هنر است. اینجا یک تیم متشکل از افراد متخصص و حرفه ای در زمینه های مختلف هنر خلق صدا و تصویر دور هم جمع شده اند تا با عشق و انگیزه بالا کار کنند. بهره مندی از تجربه افراد متخصص در زمینه صنعت تبلیغات، به همراه خلاقیت و نوآوری تیم جوان خانه تولید روژمان خروجی کار را در قالب بهترین شکل تبلیغاتی تصویری رقم می زند.

مزایا و امکانات خانه تولید روژمان

 • استفاده از تخصص‌های متنوع در زمینه تصویربرداری
 • سرعت در تولید، تدوین و تحویل پروژه
 • بهینه‌سازی هزینه در مراحل تولید و ساخت پروژه‌ها
 • طراحی سناریو و ایده‌پردازی مختص تبلیغات با بازخورد بالا
 • چاشنی خلاقیت تیم تدوین و تیم طراحی در پروژه‌ها
 • ارتباط با هنرمندان مطرح و بهره‌مندی از آنان در پروژه‌ها
 • استفاده از تجهیزات سخت‌افزاری و نرم‌افزاری حرفه‌ای

 

نمونه کارهای مرتبط

در ارتباط باشیم

با ما تماس بگیرید
با ما دوست باشید:
توییتر
لینکدین
تلگرام
اینستاگرام
انصراف