a

عکاسی صنعتی / عکاسی تبلیغاتی

 

عکس صنعتی و تبلیغاتی پیوندی از هنر و صنعت

 

عکاسی صنعتی و تبلیغاتی به منظور معرفی خصوصیات و مزیت های یک محصول یا خدمات انجام می شود. عکس های صنعتی ابزارِ رسانه ای قدرتمند برای افزایش فروش کالا و یا خدمات هستند. عکاسی از محصولات، بخش مهمی از فرآیند بازاریابی، فروش و همچنین برندینگ مجموعه های کسب و کار  می باشد. عکاسی از محصولات، عکاسی از کارخانه ها، مراکز صنعتی، تولیدی و خدماتی، کاری حساس، دقیق و حساب شده است که مستند بودن و وفاداری به وقایع، در به نمایش گذاشتن جلوه ‎های واقعی یک سازمان یا محصول، از اهداف مهم در عکاسی صنعتی است.

 

کاربرد عکس صنعتی و انواع آن

 

عکس صنعتی به منظور معرفیِ ماهیت، کاربرد و ویژگی های یک محصول، به منظور نمایش و استفاده در وب سایت، صفحات مجازی، کاتالوگ و بروشورهای تبلیغاتی و همچنین فروشگاه‌های اینترنتی و … کاربرد دارد.

 

عکاسی صنعتی از محصولات

عکاسی از محصولات، ارائه تصویری کاملا‍ً واقعی از ماهیت و ویژگی های ظاهری یک محصول است. این عکس ها با استفاده از پس زمینه های ساده و تک رنگ عکاسی می شود و هدف از آن آگاهی مخاطب از خصوصیات، مزیت و ظاهر یک محصول است. عکاسی از محصولات آرایشی و بهداشتی، عکاسی از سنگ، عکاسی از زیورآلات و …  همچنین نمونه عکس های محصولات ارائه شده در دیجیکالا مثال درستی از این نوع عکاسی می باشد.

عکاسی صنعتی از مراکز تولیدی و خدماتی

عکاسی از کارخانه ها، مراکز تولیدی و خدماتی به منظور ثبت فرایندهای خطوط تولید، تجهیزات صنعتی، و یا خدمات یک مجموعه انجام می پذیرد و از ابزارهای مهم تبلیغاتی برای یک سازمان می باشد.
عکس های صنعتی، نشان دهنده گستردگی فعالیت، کیفیت محصولات تولیدی و یا خدمات یک مجموعه کسب و کار است.

عکاسی معماری

عکاسی معماری به منظور نمایش بناهای معماری و ساختمانی با اهداف گوناگون انجام می شود. عکاسی معماری از نمای داخلی و نمای بیرونی از متداول ترین نوع عکاسی معماری است. ارائه اثری واقعی، زیبا، اصیل و فراخور نوع معماری یک سازه از مهمترین ویژگی های عکاسی معماری می باشد.

عکس تبلیغاتی

عکاسی تبلیغاتی با هدف ارائه تصویر محصول یا خدمات یک مجموعه، با بهره گیری از تکنیک و جلوه های بصری خاص و استفاده از نورپردازی هنرمندانه، همراه با چیدمان و صحنه آرایی خاص در به نمایش گذاشتن و انتقال مفهومی هدفمند، مشتریان را به سمت خرید یک محصول یا استفاده از خدمات یک مجموعه ترغیب می نماید.

 

خدمات خانه تولید روژمان در عکاسی صنعتی

 

  • عکاسی fashion

  •  عکاسی پانوراما: 180 درجه یا 360 درجه

  •  عکاسی صنعتی: محصولات و فضاهای صنعتی

  •  عکاسی فیگوراتیو Life Style

  •  طراحی کانسپ و فضاسازی و چیدمان برای عکس‌های تزئینی محصولات متفاوت

  •  صحنه‌پردازی استودیویی: چیدمان محصولات

 

نمونه کارهای مرتبط

در ارتباط باشیم

با ما تماس بگیرید
با ما دوست باشید:
توییتر
لینکدین
تلگرام
اینستاگرام
انصراف